امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
دانلود کتاب مهارتهای زندگی

نویسنده : دکتر حسین خنیفر و دکتر مژده پور حسینی
موضوع : روانشناسی
تعداد صفحات : ۵۲۸

فرمت : PDF
زبان : فارسی

 

 

توضیحات

مهارتهای زندگی مجموعه‌ای از توانمندیهایست که از طریق آموزش و تمرین قابل اکتساب بوده و دستیابی به آنها موجب شناخت خود, افزایش توانایی برقراری ارتباط با دیگران, احساس رضایت بیشتر و موفقیت در زندگی می‌شود.

تعاریف گوناگونی از مهارتهای زندگی ارائه گردیده است. سازمان بهداشت جهانی, مهارتهای زندگی را چنین تعریف می‌کند: مهارتهای زندگی مجموعه‌ای از توانمندیهایست که یادگیری آنها به سازگاری و رفتارهای مثبت و سازنده منجر می‌شود و فرد با کمک آنها قادر است به گونه‌ای مؤثر با چالشهای زندگی روزمره مقابله کند.

بنابر تعریف سازمان یونیسف مهارتهای زندگی مجموعه‌ گسترده‌ای از توانمندیهای روانی- اجتماعی مانند تصمیم‌گیری, برقراری ارتباط مؤثر با دیگران مقابله با شرایط و خودمدیریتی است که یادگیری آنها به زندگی سالم و سازنده کمک می‌کند.

فايل‌ها:
نويسنده بیست زوج
تاريخ 1395-01-07
حجم فايل 2.24 MB
دانلود 578


آموزش مهارت های زندگی, رفتار در خانواده, مهارت های اجتماعی, مهارت های اقتصادی, نکات کاربردی در زندگی, توانمندی های اجتماعی, توانمندی های روانی

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
افزودن نظر

آخرین نظرات

مهمان - سمیر
سلام . نبض اگر پایین باشه ولی با گوشی که تپش قلب رو اندازه میگیریم زیاد باشه میتونه از عوارض مشکل قل...

افراد آنلاین

ما 95 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم
logo-samandehi
No Internet Connection