پروتکل درمانی خیانت زناشویی

تاریخ ایجاد :

خیانت,زناشویی,خیانت زناشویی,خیانت زناشوئی,خیانت همسر,خیانت شوهر,ارتباط جنسی یک فرد متاهل,خیانت جنسی,پروتکل,پروتکل درمانی,پروتکل درمانی روانشناسی

📄 فرمت فایل : PDF - WORD

📝 تعداد جلسات : -

📖 تعداد صفحات : 20

🌎 منبع : دارد

26000 تومان

20,000 تومان

 

خیانت در اصطلاح روان شناسی، شامل برقرار کردن ارتباط جنسی یک فرد متأهل عقد دائم با جنس مخالف، خارج از محدوده ی خانواده است.

 

در تعریف دیگری آمده است که : یک راز جنسی، عاشقانه یا درگیری عاطفی که منجر به نقض تعهد رابطه زناشویی است. آنچه که می تواند به عنوان مقدمه خیانت قرار بگیرد، بی وفایی است که ممکن است در قدم اول از سوی همسر این اتفاق بیفتد و درنهایت منجر به بی وفایی زن و خیانت او نیز بشود.

 

پروتکل درمان خیانت زناشویی از رفرنس ­های معتبر و به روز اقتباس گردیده و دانشجویان و درمانگران میتوانند با استفاده از این پروتکل اقدام به درمان فردی و آموزش­ گروهی درمان خیانت زناشویی بکنند. به صورت گروهی میتوان هر فصل را در یک یا دو جلسه آموزش داد که به ترتیب میتوان در 10 جلسه آموزش داد. برای درمان فردی نیز میزان پیشرفت مراجعان تعیین کننده تعداد جلسات خواهد بود. ولی میتوان حداقل 5 و حداکثر 10 جلسه را برای پیشبرد پروتکل درمان خیانت زناشویی تعیین کرد.

 

پکیج آموزش درمان خیانت زناشویی با استفاده از آخرین روش های روز روانشناسی تهیه شده است که افراد که توانایی مالی پرداخت هزینه های مشاوره را ندارند و یا به هر دلیلی نمیتوانند حضوری تحت درمان قرار گیرند میتوانند با تهیه این پکیج اقدام به بهبود روابط خود نمایند.