کارگاه فرزندپروری با رویکرد شفقت

تاریخ ایجاد :

شفقت,رویکرد شفقت,شفقت درمانی,کارگاه شفقت درمانی,کارگاه فرزندپروری,سمینار فرزندپروری,کارگاه آموزش فرزندپروری,کارگاه آموزش فرزندپروری شفقت مدار

📄 فرمت فایل : AMR (فایل صوتی با کیفیت بالا)

🕓 مدت زمان کارگاه : 3 ساعت و 30 دقیقه

📁 تعداد جلسات : 2

📥 حجم فایل : 20 مگابایت

20,000 تومان

درمان متمرکز بر شفقت (CFT) یک سیستم روان‌درمانی است که پل گیلبرت آن را ابداع و تدوین کرده است. این رویکرد از معروف‌ ترین روان‌درمانی موسوم به موج سوم رفتاردرمانی است که تکنیک‌هایی را از رفتاردرمانی شناختی به همراه ایده‌هایی از روان‌شناسی تکاملی، روان‌شناسی اجتماعی، روان‌شناسی رشد، روان‌شناسی بودیستی و علوم اعصاب را یکپارچه کرده است.

هدف درمان متمرکز بر شفقت (CFT)، کمک به بهبود هیجانی و روانی افراد به وسیله تشویق کردن آنها به مشفق بودن با خودشان و دیگران است. بسیاری از افراد معتقدند که شفقت، چه با خود و چه با دیگران، یک پاسخ هیجانی است و جنبه مهمی از بهزیستی را تشکیل می‌دهد. مزیت ارتقاء شفقت، افزایش سلامت هیجانی و روانی است. متخصصان آموزش دیده سلامت روان اعتقاد دارند که CFT باعث کمک کردن و حمایت از مراجعانی می‌شود که در جستجوی راه‌های مشفقانه‌ای برای برقراری ارتباط با خودشان و دیگران هستند.

مدرس دوره آموزشی کارگاه فرزندپروری با رویکرد شفقت به صورت کاملاً تخصصی تربیت فرزندان با رویکرد شفقت را برای والدین آموزش داده و اصول این رویکرد را مورد بررسی قرار می دهد.