کارگاه روانشناسی آموزش NLP - برنامه ریزی عصبی زبانی

تاریخ ایجاد :

آموزش ان ال پی,ان ال پی,فیلم آموزشی ان ال پی,آموزش NLP,NLP,فیلم آموزش NLP,کارگاه آموزش NLP,سیمنار روانشناسی NLP,دانلود NLP آموزش,Neuro-linguistic programming,برنامه‌ریزی عصبی زبانی

📄 فرمت فایل : AMR (فایل صوتی با کیفیت بالا)

🕓 مدت زمان کارگاه : 3 ساعت 30 دقیقه

📁 تعداد فایل : 8

📥 حجم فایل : 20 مگابایت

 

21,000 تومان

در این آموزش به صورت کاملاً تخصصی تمامی مفاهیم موجود در ان ال پی را آموزش داده و سپس کاربرد های آن را بیان می کند.

برنامه‌ریزی عصبی زبانی (به انگلیسی : Neuro-linguistic programming) (مخفف انگلیسی : NLP)، یک رویکرد ارتباطی، رشد فردی و یک روش روان‌درمانگری است که توسط ریچارد بندلر (به انگلیسی: Richard Bandler) و جان گریندر (به انگلیسی: John Grinder) در سال ۱۹۷۰ و در کالیفرنیای آمریکا، ایجاد شد. ایجادکنندگان این رویکرد، مدعی بودند که بین فرایندهای عصبی؛ «عصبی»، پردازش‌های زبانی؛ «زبانی» و الگوهای رفتاری، ارتباطی وجود دارد که می‌تواند از طریق تجربه؛ «برنامه‌ریزی» کرد و آن‌ها را یادگرفت و به این روش از این رویکرد برای هدف ویژه‌ای در زندگی، بهره گرفت و حتی به این طریق بتوان مسیر زندگی را با هدف نایل آمدن به اعتلا تغییر داد.

 

از NLP به عنوان علم موفقیت هم یاد می‌شود. علمی که عمیقا به توانایی ذهن انسان می پردازد.

 

نفوذ کلام با استفاده از فن ان.ال. پی (Neuro Linguistic Programming)

یکی از بارزترین شیوه‌های نفوذ کلام، شناخت سیستم روحی افراد و تقلید از آن است. برای این کار باید به دقت به افراد چشم بدوزید، به سخنان آنان گوش فرا دهید و ببینید که غالباً از چه نوع کلماتی استفاده می‌کنند و چگونه آن‌ها را در قالب الفاظ می‌ریزند. آنگاه با استفاده از همان نوع کلمات و تقلید از لحن صدا، تغییرات چهره، حالات و حرکات چشم به گونه‌ای با آن‌ها صحبت کنند که با نحوه فکر و عملکرد ذهنیشان مطابق باشد. افراد در ارتباطات خود به یکی از چهار سیستم عصبی زیر گرایش دارند: افراد سمعی - افراد بصری - افراد لمسی - افراد حسابگر (منطقی - استدلال گر).