کارگاه آموزش مشاوره طلاق برای زوج درمانگران (دکتر صادقی)

تاریخ ایجاد :

طلاق,مشاوره طلاق,کارگاه آموزش طلاق,کارگاه آموزش مشاوره طلاق,کارگاه آموزشی مشاوره طلاق برای درمانگران,آموزش مشاوره طلاق از دکتر صادقی,دانلود کارگاه آموزش مشاوره طلاق دکتر صادقی,مشاوره طلاق برای درمانگران,آموزش مشاوره برای درمانگران

📄 فرمت فایل : AMR (فایل صوتی با کیفیت بالا)

🕓 مدت زمان کارگاه : 7 ساعت و 40 دقیقه

📁 تعداد جلسات : 6

📥 حجم فایل : 45 مگابایت

28,000 تومان

طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن همسران از یکدیگر است و در پی آن حقوق و تکالیف متقابلی که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته از میان می‌رود. طلاق معمولاً وقتی اتفاق می‌افتد که استحکام رابطه زناشویی از بین می‌رود و میان زوجین ناسازگاری و تنش وجود دارد.

طلاق اجتماعی، تغییرات در دوستی‌ها و سایر روابط اجتماعی است که مرد یا زن طلاق گرفته با آن‌ها سر و کار دارد.

طلاق روانی، موقعیتی است که از طریق آن فرد پیوندهای وابستگی عاطفی به همسرش را قطع کند و به تنها زیستن تن دردهد.

طلاق با فسخ ازدواج متفاوت است. فسخ ازدواج به معنای این است که ازدواج صورت گرفته از ابتدا باطل و بی‌اعتبار بوده‌است. شیوهٔ انجام طلاق در قوانین کشورهای مختلف بسیار متفاوت است اما در اغلب کشورها نیاز به تأیید یک دادگاه یا مرجع رسمی حقوقی وجود دارد. مذاهب مختلف نیز رویکردهای متفاوتی به طلاق دارند. طلاق در اسلام به اختیار شوهر انجام می‌شود اما زن نیز در شرایط خاصی ممکن است حق طلاق را به دست بیاورد.

دکتر صادقی در کارگاه آموزشی مشاوره طلاق ویژه زوج درمانگران به صورت کاملاً تخصصی مواردی که زوج درمانگر در درمان زوجین باید به آن های تسلط داشته باشند را بیان نموده و آموزش می دهد تا درمانگران بتوانند مشکلات زناشویی افراد را درمان کنند.