کارگاه آموزش مشاوره طلاق برای زوج درمانگران (دکتر صادقی)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
طلاق,مشاوره طلاق,کارگاه آموزش طلاق,کارگاه آموزش مشاوره طلاق,کارگاه آموزشی مشاوره طلاق برای درمانگران,آموزش مشاوره طلاق از دکتر صادقی,دانلود کارگاه آموزش مشاوره طلاق دکتر صادقی,مشاوره طلاق برای درمانگران,آموزش مشاوره برای درمانگران

📄 فرمت فایل : AMR

📥 حجم فایل : 45 مگابایت

🕓 مدت زمان : 7 ساعت و 40 دقیقه

📁 تعداد جلسات : 6

4000 تومان

3000تومان

 

طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن همسران از یکدیگر است و در پی آن حقوق و تکالیف متقابلی که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته از میان می‌رود. طلاق معمولاً وقتی اتفاق می‌افتد که استحکام رابطه زناشویی از بین می‌رود و میان زوجین ناسازگاری و تنش وجود دارد.

طلاق اجتماعی، تغییرات در دوستی‌ها و سایر روابط اجتماعی است که مرد یا زن طلاق گرفته با آن‌ها سر و کار دارد.

طلاق روانی، موقعیتی است که از طریق آن فرد پیوندهای وابستگی عاطفی به همسرش را قطع کند و به تنها زیستن تن دردهد.

طلاق با فسخ ازدواج متفاوت است. فسخ ازدواج به معنای این است که ازدواج صورت گرفته از ابتدا باطل و بی‌اعتبار بوده‌است. شیوهٔ انجام طلاق در قوانین کشورهای مختلف بسیار متفاوت است اما در اغلب کشورها نیاز به تأیید یک دادگاه یا مرجع رسمی حقوقی وجود دارد. مذاهب مختلف نیز رویکردهای متفاوتی به طلاق دارند. طلاق در اسلام به اختیار شوهر انجام می‌شود اما زن نیز در شرایط خاصی ممکن است حق طلاق را به دست بیاورد.

دکتر صادقی در کارگاه آموزشی مشاوره طلاق ویژه زوج درمانگران به صورت کاملاً تخصصی مواردی که زوج درمانگر در درمان زوجین باید به آن های تسلط داشته باشند را بیان نموده و آموزش می دهد تا درمانگران بتوانند مشکلات زناشویی افراد را درمان کنند.

 

 

 

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مجوزها

logo-samandehi

No Internet Connection