کارگاه آموزش مشاوره طلاق از دکتر نظری

تاریخ ایجاد :

کارگاه مشاوره طلاق,سمینار مشاوره طلاق,کارگاه مشاوره طلاق دکتر نظری,کارگاه آموزش مشاوره طلاق,آموزش مشاوره,آموزش مشاوره طلاق

📄 فرمت فایل : AMR (فایل صوتی با کیفیت بالا)

🕓 مدت زمان کارگاه : 14 ساعت و 30 دقیقه

📁 تعداد جلسات : 8

📥 حجم فایل : 66 مگابایت

25,500 تومان

طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن همسران از یکدیگر است و در پی آن حقوق و تکالیف متقابلی که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته از میان می‌رود.

طلاق معمولاً وقتی اتفاق می‌افتد که استحکام رابطه زناشویی از بین می‌رود و میان زوجین ناسازگاری و تنش وجود دارد. طلاق اجتماعی، تغییرات در دوستی‌ها و سایر روابط اجتماعی است که مرد یا زن طلاق گرفته با آن‌ها سر و کار دارد. طلاق روانی، موقعیتی است که از طریق آن فرد پیوندهای وابستگی عاطفی به همسرش را قطع کند و به تنها زیستن تن در دهد.

 

مشاوره طلاق به زوجین کمک میکند که برای طلاق از منطق بیشتری استفاده کنند و کمتر از احساسات خود پیروی کنند و به این ترتیب از طلاق های اشتباه جلوگیری کنند و طلاقهایی هم که رخ میدهد با صدمات کمتری همراه باشد. 80% طلاقها در 5 سال اول زندگی رخ میدهد. برای جلوگیری از طلاق، بهترین راه استفاده از مشاوره طولانی مدت و هدف دار برای زوجین قبل از ازدواج است و در صورتی که به هر دلیل زوجین تصمیم به طلاق گرفتند بهتر است از مشاوره طلاق استفاده کنند. طلاق سریع و بدون بررسی کافی ریشه بسیاری از صدمات روحی و جمسی می باشد. بنابراین در مورد تصمیم به این مهمی حداقل یک ماه به خود فرصت دهید و در این مدت، بسیار خوب است که از مشاوره ی مستمر یک مشاور  مجرب بهره مند شوید.