کارگاه آموزش مشاوره طلاق از دکتر نظری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
کارگاه مشاوره طلاق,سمینار مشاوره طلاق,کارگاه مشاوره طلاق دکتر نظری,کارگاه آموزش مشاوره طلاق,آموزش مشاوره,آموزش مشاوره طلاق

📄 فرمت فایل : AMR

📥 حجم فایل : 66 مگابایت

🕓 مدت زمان : 14 ساعت و 30 دقیقه

📁 تعداد جلسات : 8

4000 تومان

3000تومان

 

 

 

طلاق به معنی پایان قانونی ازدواج و جدا شدن همسران از یکدیگر است و در پی آن حقوق و تکالیف متقابلی که بین زوجین در هنگام ازدواج وجود داشته از میان می‌رود.


طلاق معمولاً وقتی اتفاق می‌افتد که استحکام رابطه زناشویی از بین می‌رود و میان زوجین ناسازگاری و تنش وجود دارد. طلاق اجتماعی، تغییرات در دوستی‌ها و سایر روابط اجتماعی است که مرد یا زن طلاق گرفته با آن‌ها سر و کار دارد. طلاق روانی، موقعیتی است که از طریق آن فرد پیوندهای وابستگی عاطفی به همسرش را قطع کند و به تنها زیستن تن در دهد.

 

مشاوره طلاق به زوجین کمک میکند که برای طلاق از منطق بیشتری استفاده کنند و کمتر از احساسات خود پیروی کنند و به این ترتیب از طلاق های اشتباه جلوگیری کنند و طلاقهایی هم که رخ میدهد با صدمات کمتری همراه باشد. 80% طلاقها در 5 سال اول زندگی رخ میدهد. برای جلوگیری از طلاق، بهترین راه استفاده از مشاوره طولانی مدت و هدف دار برای زوجین قبل از ازدواج است و در صورتی که به هر دلیل زوجین تصمیم به طلاق گرفتند بهتر است از مشاوره طلاق استفاده کنند. طلاق سریع و بدون بررسی کافی ریشه بسیاری از صدمات روحی و جمسی می باشد. بنابراین در مورد تصمیم به این مهمی حداقل یک ماه به خود فرصت دهید و در این مدت، بسیار خوب است که از مشاوره ی مستمر یک مشاور  مجرب بهره مند شوید.

 

 

 

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
No Internet Connection