امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
Cognitive Behavioral Therapy,CBT,شناخت درمانی,رفتار درمانی,درمان شناختی رفتاری,اصول و فنون رفتار درمانی شناختی,کارگاه اصول و فنون رفتار درمانی شناختی

📄 فرمت فایل : MP3

📥 حجم فایل : 25 مگابایت

🕓 مدت زمان : 1 ساعت و 12 دقیقه

📁 تعداد فایل :2

7000 تومان

3500تومان

 

 

دکتر سلطانی در کارگاه اصول و فنون رفتار درمانی شناختی به صورت کاملاً تخصصی درمان شناختی رفتاری یا همان CBT را برای درمانگرانی که قصد دارند با رویکرد شناختی رفتاری کار کنند آموزش می دهد.

 

کارگاه درمان شناختی رفتاری دکتر سلطانی


درمان شناختی رفتاری (Cognitive Behavioral Therapy)
که به اختصار CBT نیز یاد می‌شود، یک رویکرد روان‌ درمانی است، که احساسات ناکارآمد و رفتارها، فرایندها و مضامین شناختی ناسازگارانه را، از طریق شماری از روش‌های سیستماتیک، صریح و هدف‌مدار نشانه می‌گیرد.

نام این روش اشاره به رفتار درمانی، شناخت درمانی، و به ترکیبی درمانی از این دو بر اساس اصول پایه و پژوهش‌های رفتاری و شناختی دارد. بسیاری از این درمان‌گران با مشکلاتی از قبیل اضطراب و افسردگی بر اساس مجموعه‌ای از روش‌های شناختی و رفتاری مقابله می‌کنند. این روش اذعان دارد که ممکن است رفتارهایی باشند که از طریق تفکر عقلانی قابل کنترل نباشند.

 

 

 

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
افزودن نظر

آخرین نظرات

مهمان - میثم
خیلی ممنون
باسلام
هر دو مورد هوش و حافظه
53- مقیاس هوش وکسلر (به همراه روش تفسیر و نمره گذاری + 2 بیس مقاله)
No Internet Connection