کارگاه آموزش درمان روانکاوی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
درمان روانکاوی,روان درمانی,آموزش روانکاوی,روان تحلیل گری, آموزش روان کاوی,فیلم آموزش روانکاوی,کارگاه روانکاوی,سمینار روانکاوی

📄 فرمت فایل : AMR - MP3

📥 حجم فایل : 30 مگابایت

🕓 مدت زمان : 4 ساعت و 11 دقیقه

📁 تعداد فایل : 4

3000تومان

 

 

 

کارگاه روانکاوی برای بسیاری از علاقه مندان به حوزه علم روان شناسی مورد توجه می باشد. این کارگاه توسط دکتر فیروزآبادی برگزار شده است. در این دوره آموزشی دکتر فیروزآبادی تمامی موارد و تکنیک های مربوط به روان کاوی را به صورت تخصصی مورد بحث و گفتگو قرار می دهد.

روان‌کاوی یا روان‌تحلیل‌گری، نظریه‌ای دربارهٔ عملکرد ذهن، اختلال‌های روانی و نام شیوه‌ای روان‌درمانی است که بر این فرض اساسی استوار است که بیشتر فعالیت‌های ذهنی و پردازش آن‌ها در ناخودآگاه رخ می‌دهد. ولی ژاک لاکان می‌گوید روانکاوی کاری است که یک روانکاو می‌کند.

 

 


درمان روانکاوی چیست؟

درمان روانکاوی نوع عمیقی از درمان با گفتار است با این هدف که اندیشه‌ها و احساسات ناآگاه یا عمیقاً دفن شده را به ذهن آگاه بیاورد. از طریق آن می‌توان تجربیات و عواطف واپس‌زده را که اغلب مربوط به کودکی  است بیرون کشید و بررسی کرد. درمانگر و مراجع با همکاری هم بررسی می‌کنند که چگونه این خاطرات واپس‌زده قدیمی بر فکر، رفتار و روابط مراجع در بزرگ‌سالی تأثیر می‌گذارند.

 

 

 

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
No Internet Connection