کارگاه آموزش جامع تله پاتی ذهن به ذهن

تاریخ ایجاد :

تله پاتی,خودآگاهی,آموزش تله پاتی,آموزش خودآگاهی,سمینار آموزش تله پاتی,تله پاتی چیست و چه کاربردهی دارد؟,کتاب صوتی تله پاتی,تله پاتی ذهن به ذهن
تله پاتی,خودآگاهی,آموزش تله پاتی,آموزش خودآگاهی,سمینار آموزش تله پاتی,تله پاتی چیست و چه کاربردهی دارد؟,کتاب صوتی تله پاتی,تله پاتی ذهن به ذهن

📄 فرمت فایل : MP3

🕓 مدت زمان کارگاه : 17 ساعت و 20 دقیقه

📁 تعداد جلسات : 19

📥 حجم فایل : 461 مگابایت

 

54,500 تومان

 تله پاتی چیست؟ 

به ارتباط غیر فیزیکی (ذهنی) دو طرف تله پاتی گفته می شود.

تله پاتی، به زبان ساده، قدرت و استعداد مخابره پیام یا تصویری از ذهن به ذهن فرد دیگر، بدون استفاده از وسایل حسی مانند سخن گفتن و مشاهده علائم یا حرکات است.

کلمه «تله پاتی» نخستین بار توسط فردریک مایرز یکی از پایه گذاران انجمن تحقیقات روانی انگلستان به کار گرفته شده‌است. این کلمه از دو لفظ تله Tele به معنی دور و پاتوس Pathos به معنی احساس می‌باشد که در واقع احساس از دور معنی می‌دهد. تله پاتی (انتقال فکر) برای انجام این تمرین ابتدا در مکانی آرام ونسبتا تاریک بدن خود را ریلکس کنید سپس با چند تنفس آرام و عمیق تمام ذهن وبدن خود را آرام کنید حالا سعی کنید به مدت چند دقیقه به هیچ جیزی فکر نکنید وتمام افکار مزاحم را دور بریزید ( اگر تمرینات قسمت خود هیپنوتیزم را درست انجام داده باشید اکنون براحتی می توانید فکر و ذهن خود را آرام کنید و یک خلا فکری خوبی داشته باشید.) .

 

بر اساس یافته های علم روانشناسی به طور کلی به ارتباط ذهنی افکار، احساسات و ایده ها بین دو فرد، بدون استفاده از راه های ارتباطی معمول تله پاتی می گویند. با اینکه ماهیت تله پاتی از نظر علمی اثبات نشده است اما وجود و کارکرد آن برای ما به صورت تجربه ثابت شده است. همه ما قدرت برقراری ارتباط از طریق تله پاتی را داریم اما به شرطی که به آن امان داشته باشیم و تکنیک های استفاده را هم بدانیم. یعنی استفاده از تله پاتی به طور پیش فرض در اختیار تمام انسان ها قرار داده شده است، اما بیشتر آنها نمی توانند آگاهانه از آن استفاده کنند.

 

 در این کارگاه به صورت جامع اصول و روش های تله پاتی در 19 جلسه 17 ساعتی آموزش داده می شود.