12 اشتباه زنان در رابطه جنسی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
12 اشتباه زنان در رابطه جنسی

خانمها اجازه ندهید موارد زیر یک شب لذت بخش شما را خراب کنند .

 

 

 

 

 

اشتباه شماره 1: زمانی را صرفا به خودتان اختصاص نمی دهید. زنان عموما به فرزندان و دوستان صمیمی شان بیش از خود توجه نشان می دهند. بسیار دشوار است به اشتراک گذاشتن جسم تان در حالی که هیچ زمانی را بخود اختصاص نمی دهید. بهتر است کمی خودخواه تر شوید! در هر روز زمانی را تنها به خودتان اختصاص دهید. این زمان می تواند صرف امور کوچکی مثل لاک زدن ناخن هایتان و یا رفتن به باشگاه ورزشی و یا خواندن کتاب مورد علاقه تان شود. مطئمن باشید هر چه بیشتر به خود برسید، برای برقراری رابطه جنسی آمادگی بیشتری (به لحاظ روحی و جسمی) در خود ایجاد خواهید کرد.
 اشتباه شماره 2: نسبت به اندام خود حس خوبی ندارید شاید از اضافه وزن، چربی های دور شکم و یا ترک های پوستی تان منزجر هستید. مدام به خود یادآور شوید که در هر صورت زیبا هستید و اندام هیچ فردی بدون نقص نیست. مطمئن باشید در اغلب مواقع همسر شما آنچنان که فکر می کنید به این ایرادهای ظاهری توجه نمی کند. او از اینکه در کنار شما و با شماست خوشحال و پرهیجان است و همین به تنهایی برای خوشحال بودن کافیست.
اشتباه شماره 3: به همسر خود نمی گویید چه چیز خوشحالتان می کند او نمی تواند ذهن شما را بخواند. بهتر است تظاهر به لذت بردن نکنید و اگر در روابط خود به رضایت کامل نرسیدید با لحنی دوست داشتنی او را راهنمایی و در عین حال تشویق کنید.
اشتباه شماره 4: در طول روز اغواگری نمی کنید رابطه جنسی (لااقل برای خانم ها) با در آوردن لباس آغاز نمی شود و به پیش زمینه احتیاج است . بهتر است این زمینه را از ابتدای روز برای خود ایجاد کنید. زمانی که همسرتان سرکار است به او پیام های عاشقانه دهید و در ذهنتان برای این رابطه آمادگی لازم را ایجاد کنید.
اشتباه شماره 5: تماس چشمی برقرار نمی کنید بسیار مهم است که در طول روز و بخصوص در حین رابطه جنسی با همسرتان تماس چشمی داشته باشید. تماس چشمی در ایجاد و تقویت صمیمت و عاطفه تاثیر قابل توجهی دارد.
اشتباه شماره 6: پیش نوازش نادیده گرفته می شود

اشتباه شماره 7: در اتاق خوابتان عکس های خانوادگی (پدر و مادر و یا فرزند خود) را قرار می دهید این تصاویر  شما را به لحاظ جنسی سرد می کنند. بهتر است آن ها را در اتاق نشیمن قرار بدهید تا بهتر بتوانید بر رابطه خود و همسرتان متمرکز شوید.

اشتباه شماره 8: حالات و پوزیشن مناسبی را برای نزدیکی انتخاب نمی کنید
اشتباه شماره 9: خندیدن را فراموش می کنید لزومی ندارد که رابطه جنسی بسیار جدی و رسمی برگزار شود! از حس شوخ طبعی خود در حین رابطه بهره بگیرید. رابطه جنسی همیشه همانطور که در فیلم ها و یا کتاب ها اشاره می شود نیست. نگرانی را از خود دور کنید و راحت و صمیمی باشید.
اشتباه شماره 10: روش های جدید را امتحان نمی کنید برای افزایش هیجان و لذت، خلاقیت و روش های جدیدتر در رابطه جنسی اهمیت بسیاری دارد و شما را به مرحله بالاتری می رساند.
اشتباه شماره 11: انتظار دارید ارگاسم در شما همانند همسرتان و به همان سرعت اتفاق بیفتد ارگاسم در مردان به طور متوسط در 2 تا 5 دقیقه اتفاق می افتد، در حالیکه زنان برای این امر به 40 تا 45 دقیقه احتیاج دارند.
اشتباه شماره 12: پیش از برقراری رابطه، دستشویی نمی روید برای پیشگیری از فشار در حین رابطه، بهتر است پیش از شروع، ادرار کنید و اجازه ندهید این حس در شما ایجاد استرس کرده و مانع از لذت بردن شود.

 اشتباهات جنسی زنان,اشتباهات رایج زنان,اشتباهات رایج خانمها,اشتباهات خانمها در نزدیکی,اشتباهات خانم ها در رابطه جنسی,اشتباهات خانمها در رابطه جنسی,اشتباهات زنان در رابطه جنسی,اشتباهات زنان در امیزش جنسی

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مجوزها

logo-samandehi

No Internet Connection