5 درس برای موفقیت در رفتار جنسی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
5 درس برای موفقیت در رفتار جنسی

5 درس برای موفقیت در رفتار جنسی

 

 

 

 

 

 

 

1- بهتر است همه مردان پس از مجامعت استحمام کامل و سپس غسل جنابت داشته باشد . همچنین باید ادرار کنند تا مجزای ادرار از آلودگی احتمالی پاک شود .

2- مردان و زنان برای اینکه جذاب جلوء کنند ، لازم است در لباس های خود تنوع و تغییر داشته باشند . تعدادی از مراجعین زن و مرد  ما در کلینیک جنسی ، از روش و نوع لباس پوشیدن همسران خود شدیدا شکایت دارند . به عقیده آنها تغییر در لباس نه تنها تفریح است ، بلکه تصویر ذهنی دیگران از آنها عوض شده و به آنها به عنوان افرادی که بهداشتی بوده و به سر وضع خود می رسند ، نگاه می کنند . بنابراین به جوانان و سالمندان توصیه می شود که توجه بیشتری به تغیرات ظاهری خود داشته باشند . بی تردید نوع ، ترکیب، رنگ ، و تناسب رنگ ها و اثرات متقابل آنها با بدن فرد و جلوه های گوناگونی که به همراه دارد ، در رضایت روانی شریک جنسی تاثیر زیادی دارد .

3- علل ناباروری مردان زیاد است لکن به علل مهم ، هر زن و مردی باید واقف باشد از طریق غلظت ، شکل و تحریک اسپرم می توان میزان امکان باروری و تولید اسپرم را در مرد تخمین زد . علل تولید اسپرم ضعیف عبارت است از :

الف - گرمای موجود در اطراف بیضه ها ، به علت لباس زیر چسبان ، چاقی ، شرایط کاری و ...

ب - عوامل مربوط به بهداشت عمومی ، تغذیه ناکافی ، فقدان ورزش ، استعمال بیش از حد دخانیات ، مشروب و غیره

ج - فشارروحی

د - پرهیز بسیار طولانی (این حالت تعداد اسپرم های غیر طبیعی را افزایش می دهد)

 

4- قبل از شروع مقاربت باید این نکات بهداشتی را رعایت کرد : مسواک یک ساعت قبل ، تخلیه ادار 15 - 10 دقیقه قبل ، تخلیه مدفوع یک ساعت قبل ، کنار گذاشتن سیگار دو ساعت قبل ، آماده کردن وسایل بهداشتی نظیر نوار ، کاندوم ، دستمال و لباس زیر ، حمام و نظافت ، آرایش و . . .

پس از مقاربت ، شستشوی موضعی و رفع آلودگی و تخلیه ادار ، شستشوی عمومی و غسل و بعد نوشیدنی سبک و خواب راحت لازم است .

 

5- کسانی که قبل از ازدواج استمناء داشته اند ، احتمالا به انزال زودرس مبتلا می شونذ . لازم است این افراد تعداد مقاربت خود را تا بیشترین مقدار ممکن افزایش دهند ؛ ضمنا در صورتی که همراه رابطه با شریک جنسی ، استمناء هم میکنند هیچ گاه به لذت پایدار از یک رابطه سالم نخواهند رسید .

در صورتی که مردی که شریک جنسی داشته و استمناء هم بکند ، به اختلال روانی جنسی مبتلا است و باید به سکس تراپی مراجعه کند . در هر حال معمولا افراد پس از ازدواج در صورتی که اختلال در هویت و جهت جنسی نداشته باشند ، استمناء را کنار می گذارند .

 

مجله بیست زوج

 

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مجوزها

logo-samandehi

No Internet Connection