5 درس برای موفقیت در رفتار جنسی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
5 درس برای موفقیت در رفتار جنسی

5 درس برای موفقیت در رفتار جنسی

 

 

 

 

 

 

 

1- بهتر است همه مردان پس از مجامعت استحمام کامل و سپس غسل جنابت داشته باشد . همچنین باید ادرار کنند تا مجزای ادرار از آلودگی احتمالی پاک شود .

2- مردان و زنان برای اینکه جذاب جلوء کنند ، لازم است در لباس های خود تنوع و تغییر داشته باشند . تعدادی از مراجعین زن و مرد  ما در کلینیک جنسی ، از روش و نوع لباس پوشیدن همسران خود شدیدا شکایت دارند . به عقیده آنها تغییر در لباس نه تنها تفریح است ، بلکه تصویر ذهنی دیگران از آنها عوض شده و به آنها به عنوان افرادی که بهداشتی بوده و به سر وضع خود می رسند ، نگاه می کنند . بنابراین به جوانان و سالمندان توصیه می شود که توجه بیشتری به تغیرات ظاهری خود داشته باشند . بی تردید نوع ، ترکیب، رنگ ، و تناسب رنگ ها و اثرات متقابل آنها با بدن فرد و جلوه های گوناگونی که به همراه دارد ، در رضایت روانی شریک جنسی تاثیر زیادی دارد .

3- علل ناباروری مردان زیاد است لکن به علل مهم ، هر زن و مردی باید واقف باشد از طریق غلظت ، شکل و تحریک اسپرم می توان میزان امکان باروری و تولید اسپرم را در مرد تخمین زد . علل تولید اسپرم ضعیف عبارت است از :

الف - گرمای موجود در اطراف بیضه ها ، به علت لباس زیر چسبان ، چاقی ، شرایط کاری و ...

ب - عوامل مربوط به بهداشت عمومی ، تغذیه ناکافی ، فقدان ورزش ، استعمال بیش از حد دخانیات ، مشروب و غیره

ج - فشارروحی

د - پرهیز بسیار طولانی (این حالت تعداد اسپرم های غیر طبیعی را افزایش می دهد)

 

4- قبل از شروع مقاربت باید این نکات بهداشتی را رعایت کرد : مسواک یک ساعت قبل ، تخلیه ادار 15 - 10 دقیقه قبل ، تخلیه مدفوع یک ساعت قبل ، کنار گذاشتن سیگار دو ساعت قبل ، آماده کردن وسایل بهداشتی نظیر نوار ، کاندوم ، دستمال و لباس زیر ، حمام و نظافت ، آرایش و . . .

پس از مقاربت ، شستشوی موضعی و رفع آلودگی و تخلیه ادار ، شستشوی عمومی و غسل و بعد نوشیدنی سبک و خواب راحت لازم است .

 

5- کسانی که قبل از ازدواج استمناء داشته اند ، احتمالا به انزال زودرس مبتلا می شونذ . لازم است این افراد تعداد مقاربت خود را تا بیشترین مقدار ممکن افزایش دهند ؛ ضمنا در صورتی که همراه رابطه با شریک جنسی ، استمناء هم میکنند هیچ گاه به لذت پایدار از یک رابطه سالم نخواهند رسید .

در صورتی که مردی که شریک جنسی داشته و استمناء هم بکند ، به اختلال روانی جنسی مبتلا است و باید به سکس تراپی مراجعه کند . در هر حال معمولا افراد پس از ازدواج در صورتی که اختلال در هویت و جهت جنسی نداشته باشند ، استمناء را کنار می گذارند .

 

مجله بیست زوج

 

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مجوزها

logo-samandehi

No Internet Connection