نقاط حساس و تحریک پذیر بدن زنان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
نقاط حساس و تحریک پذیر بدن زنان

نقاط حساس و تحریک پذیر بدن زنان

 

 

 

 

 

 

سر : به دلیل رها شدن اندورفینها نوازش و حتی شانه کردن موهای سر برای زن لذت بخش است. گوش : برخلاف عقیده شایعی که وجود دارد که زنان از فرو بردن زبان در گوششان لذتی نمی برند. بجای آن بهتر است لاله گوش و خارج آنرا ببوسید و لیس بزنید.  
لبها : بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد.  
زیر بغل بازو و مچ دست : این نواحی را به نرمی و با نوک انگشت نوازش کنید. سینه : بهتر است خود را فقط به نوک سینه محدود نکنید! هر دو سینه را کاملاً در دست گرفته و مانند خمیر آنها را بمالید. نوک سینه ها را ببوسید بمکید و آنها را بخورید و حین خوردن به نوک آنها گازهای کوچولو بزنید. شکم و ناف : زنان از نوازش و قلقلک این دو قسمت خیلی لذت می برند. با نوک انگشتتان روی شکم و اطراف ناف دایره بکشید. دست خود را بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بیاورید. هرگز از بوسیدن و لیسیدن شکم غافل نشوید . می توانید کمی شکلات خمیری یا بستنی و ماست روی ناف به پائین بمالید و آنها را بلیسید. پشت : بیشتر زنان عاشق ماساژ پشت هستند!! انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و کمر او را بمالید. می توانید این کار را حتی هنگام نزدیکی هم انجام بدهید. باسن : به دلیل فراوانی گیرنده های عصبی تحریک این منطقه بسیار شهوت انگیز بوده می توانید آنرا نوازش کنید بلیسید گاز بگیرید یا حتی به آن ضربه بزنید.

قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا : رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید . پشت زانو را به آرامی با نوک انگشت شصت چرب شده تحریک کنید. ساق و قسمت بالای مچ پا نیز فوق العاده حساس هستند. پاها : ماساژ پا و مکیدن انگشت می تواند بسیار تحریک کننده باشد.

اندام جنسی : آخرین جایی است که باید به سراغ آن بروید. لب خارجی واژن را با نوازش دست بوسیدن و مکیدن تحریک کنید. سپس سراغ کلیتوریس رفته و با تحریک آن بوسیله انگشت و نوک زبانتان زن را به اوج لذت جنسی برسانید.

 

 

همانطور که می دانید نقاط لذت بخش جنسی در افراد متفاوت است . شما باید با بدن شریک جنسیتان خوب آشنا شوید و مناطق حساس آنرا یکی یکی کشف کنید .

 تحریک,مناطق تحریک آمیز,نقاط تحریک پذیر,نقاط تحریک پذیر زنان,نقاط حساس بدن زنان,نقاط داغ زنان,زنان از کدام مناطق تحریک میشوند؟,چگونه زن را تحریک کنیم,نقاط تحریک پذیر بدن زنان,نوازش زنان

اشتراک گذاری با دوستان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مجوزها

logo-samandehi

No Internet Connection